Lace trend

21:44


Jak już wspominałam dawniej nie prędko było mi do szycia, a tu proszę ! Zostałam nie tylko kurą domową, ale i szwaczką domową. I idzie mi to troszkę lepiej niż historia psychodelicznej pierwszej lalki! ;) Powstają u nas ptaszki, jajeczka, sówki, ząbki, opski i spineczki...
W głowie mam kilka koncepcji na nowe szycie i przerabianie ubranek - zostaliśmy hojnie obdarowani 30'letnimi koronkami! Są cudne, cudowne - zwłaszcza, że ostatnio lubujemy się we wszystkim co koronkowe!
Dzielimy się na pół z ciocią zza płota i tworzymy nasze małe domowe rękodzieła- i cudownie jest, gdy okazuje się, że w najbliższej osobie znajdujesz (zupełnie niespodziewanie) zrozumienie i zapał do tego samego! Najwyraźniej ponad 20-letnia przyjaźń zobowiązuje! Ale o tym powinna także powstać osobna notka.Nosimy się z zamiarem wykorzystania koronkowego podarunku - dziś miał powstać kołnierzyk koronkowy dla Lei, święcą swoje 5 minut i to bez wątpienia MUST HAVE małej fashionistki ! :) Poza tym jako modny dodatek, nadają uroku i elegancji wszelkim casualowym stylizacjom.

Z całego serca dziękujemy za koronkowy podarunek i jak tylko uda mi się uporać z goniącymi terminami, postaram się podzielić moim pseudo-rękodziełem! :)Pudełko 30-letnich koronek:


Koronkowe sukienki - wciąż poszukujemy naszej idealnej na zbliżające się wesele cioci Ryby ;)

You Might Also Like

5 komentarze

 1. zza płota;)4 kwietnia 2013 22:10

  ojej. Dziękuję :*
  wiedziałyśmy z mamą gdzie ulokować koronki !
  Tu powstają same cudeńka! Gratuluję:)

  (A Lejkę po prostu uwielbiam w tej koronkowej opasce! :)) )

  OdpowiedzUsuń
 2. Anna S.5 kwietnia 2013 14:28

  Koronki są super :))) ślicznie wygląda w nich mała główka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. lea-oliwia-life5 kwietnia 2013 15:27

  Lea ma za mało włosków na jakiekolwiek ozdoby, więc póki co skupiamy się na opaskach - żeby choć trochę zatrzeć wrażenie, iż jest miniaturką swojego taty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aneta Kowalska6 kwietnia 2013 10:59

  Och te koronki są boskie, i fakt wystarczy ich odrobina by efekt był cudny!!! pozdr i zapraszam do nas

  OdpowiedzUsuń
 5. MałaZo17 kwietnia 2013 09:49

  opaska 1wsza klasa :)

  OdpowiedzUsuń
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...

Dziękuję, że jesteś