New Year

21:07

Święta, święta, sylwester, wyjazdy, powroty - straszny zawrót głowy. A do tego mój laptop został zalany winem podczas ubierania choinki i na jakiś czas odmówił posłuszeństwa. Choinka się sypie, ale laptop powoli odżywa, a my razem z nim!
Ostatnie dwa tygodnie były pełne pierwszy razów : pierwsze Święta Bożego Narodzenia, pierwsze choinkowe prezenty, pierwsze próby siadania ( dziś już siedzi:)), pierwsze dłuższe wyjazdy i straszne pakowanie, bo co jeśli czegoś zapomniemy? A tam nie będzie? I ile ubranek? Jaka pogoda będzie w górach? A może tylko dresy. A co z kąpielą? A zupki? Tysiące pytań, długa lista, żeby o niczym nie zapomnieć.
I udało się. Za to na miejscu zostawiliśmy miseczkę i łyzeczkę, ale na szczęście w domu mamy zapas. :)
Cudowny czas, który pozwolił nam doświadczyć wielu nowych rzeczy i kolejny raz mogliśmy sprawdzić się w nowych sytuacjach. Całkiem nieźle nam to wyszło.
Po powrocie musieliśmy zmierzyć się z szarą rzeczywistością, z pracą i ze studiam - a to nie było łatwe po tygodniu błogiego lenistwa. Teraz wracamy do żywych.

Nie wszystko w zeszłym roku było idealne, więc życzę (nam i wam), aby w tym roku wszystko układało się po naszej myśli, żeby osiagnięcie założonego celu przychodziło nieco łatwiej niż zazwyczaj, ale przede wszystkim cudownych chwil z naszymi pociechami, a wszystkim ciotkom Lejki, małych bobasów(do towarzystwa dla naszej małej !) :) Niech ten rok będzie naprawdę piękny i wyjątkowy! :)
Opaska - reserved kids
Sweterek i spódniczka- h&m
Sukienka- Benetton
Rajstopki - Calzedonia
Buciki - sh ( 1,80 zl ! )

You Might Also Like

2 komentarze

  1. adriana6 stycznia 2013 21:14

    No oczy to napewno po mamie

    OdpowiedzUsuń
  2. lea-fashion-life6 stycznia 2013 21:21

    Jeszcze się przekonamy :)

    OdpowiedzUsuń
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...

Dziękuję, że jesteś