Inspiracje prezentowe - klocki z recyklingu.

12:04Kupowanie prezentów dla Poli jest bardzo trudne. Przesadą byłoby powiedzenie, że ma już wszystko - bo pewnie nie - ale ma bardzo dużo w spadku po Lei.
Z jakiegoś powodu kupuje teraz znacznie mniej, a moje wyboru nie są przypadkowe. Przede wszystkim pozbyłam się tego wstrętnego poczucia " muszę to mieć, przecież to dla niej niezbędne, nie przeżyje jak tego nie będzie miała".
Kolejny dowód na to, że posiadanie drugiego dziecka wcale nie jest tak kosztowne i nasze wybory stają się bardziej racjonalne. W tym przypadku mniej znaczy więcej.


TU polecałam wam kuchnię BRIO - jako idealną kuchnię dla dziewczynki.
Teraz mam dla was rzecz godną polecenia dla malucha.

Green Toys to amerykańska marka produkująca zabawki głównie z przetworzonych opakowań po mleku. Oczywiście surowiec pozbawiony jest jakichkolwiek szkodliwych substancji.
Nie lubię "dużych, plastikowych klocków" ogólnodostępnych w sklepach i marketach - ich wygląd, jakość wykonania i jakość plastiku sprawia, że omijam je szerokim łukiem. A wielka szkoda, bo to dobre ćwiczenie motoryki u maluchów, które weszły w fazę ustawiania wież ze wszystkiego co napotkają na swojej drodze.
Klocki Green Toys mają przyjemne kolory, są bardzo lekkie i łatwo się łączą -co dla tak małego dziecka jest niezwykle istotne. Nie wiem czy nie większą frajdą jest po prostu rzucanie nimi - i tu kolejny ich plus - są bardzo trwałe i nie boję się, że pękną przy pierwszym, lepszym uderzeniu o podłogę.
Pozwalają na kreatywną zabawę z dzieckiem i są przedmiotem zazdrości starszej siostry - która wydawałoby się już dawno wyrosła z tego typu klocków - a jednak wciąż podbiera je Poli.


Są idealne dla maluchów oraz rodziców zwracających uwagę na pochodzenie surowców z których produkowane są zabawki przeznaczone dla ich dzieci, oraz tych dla których ekologia i ochrona środowiska mają znaczenie.
Zabawki GREEN TOYS - znajdziecie między innymi  w sklepie 4ZABAWKI,  z przesympatyczną właścicielką, które chętnie wam doradzi przy wyborze i podzieli się swoją wiedzą na temat danego produktu - bo te wybierane są bardzo przemyślanie i odniosłam wrażenie, że ta kobieta dokładnie wie co sprzedaje. :) W asortymencie sklepu znajdzie wiele innych inspiracji prezentowych. Zajrzyjcie koniecznie !
You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję, że jesteś