Keep Calm - Christmas is Coming!

21:29


To będzie ostatni ciężki weekend, a później mam nadzieję, że pójdzie z górki!
Powoli do sklepów zaczynają wchodzić wyczekiwane przez wszystkich - przeceny ! Nie są to jeszcze ich największe możlwiości, ale to właśnie zwiastun błogiego szaleństwa zakupowego (nawet jeśli Jot. stwierdził, że razem z Leą wykorzystaliśmy limit na ten miesiąc - jest nam bardzo przykro, ale przecież te wszyskie dzieCIUCHYpotrzebne i praktyczne !).

Wypatrzyłam kilka rzeczy, na które miałam oddawna ochotę z jesienno-zimowej kolekcji Reserved ( generalnie uważam, że nie mają tam zbyt wielkiego wyboru, ale można trafić coś ładnego - choć nie zawsze w rozsądnej cenie.)
Z reserved polecam za to dodatki, które potrafią być dziecięco neutralne - odradzam kurtki, które są bardzo "płciowo-ukierunkowane" - jak często mawiam.

Spódniczka - reserved- % 29,90 (z 39,90) Ma baaaardzo przyjemny materiał!
Kamizelka futerkowa - reserved - % 34,90 (z 39,90)
Legginsy -reserved - 19,90
W oczekiwaniu na większe przeceny, polecamy wszelkiego rodzaju lumpki, second-handy i wymianę rodzicielską. To się sprawdza i jest tak tanio !
A tu nasz ostatni łup z s-h za całe 4 zł ! :)
Porządne zdjęcie "z rączki" ;)
Bluza -NEXT (s-h) - 4,00 zł
Rajstopki - Calzedonia (outlet) 4,50 zł
Dosta łyśmy też wczoraj informację, że nie działają komentarze- usterka została już naprawiona:) Więc śmiało zachęcamy do komentowania, na pewno będzie nam bardzo miło ! :)

You Might Also Like

1 komentarze

  1. szafeczka17 grudnia 2012 10:21

    Podoba mi się ta bluzeczka z SH ;)
    A kamizelce nie mogłam się oprzeć i kupiłam bez przeceny ;)

    OdpowiedzUsuń
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...

Dziękuję, że jesteś