Bambolina hand made (with love).

22:48

O Zuzi pisałam Wam wiele razy, a odniesienia do jej profilu pojawiały się u nas wielokrotnie Nic nie poradzę, że w ostatnim czasie to chyba jedna z bliższych mi osób, a Pola ostatni bywa często częścią jej sesji.

Bambolina to rzeczy, które powstają z ogromnego talentu, w które wkładane jest całe serce i które zaczarowują dziecięcy świat. Trochę retro, trochę idące z nurtem. Minimalistyczne, ale bardzo urocze. Idealne na ten jesienno- zimowy okres - ale jeśli zajrzycie do niej w lecie - na pewno się nie rozczarujecie. Jej produkty nie są sezonowe. Dla niej nie pora roku jest wyznacznikiem - a pomysł. 
Wszystko powstaje z wysokiej jakości, naturalnych materiałów. U nie ma tam   miejsca na byle jakość i banał.  

Jej najnowsza kolekcja to COLOUR .
Jak nie trudno się domyślić - pełna koloru - a wciąż dobrze wpisująca się w jesienny klimat.
Znajdziecie w niej rampersy, bonetki, jelonkowe sweterki i nieśmiertelne mokasyny, które mamy już w swojej kolekcji  i szczerze - są super - jak druga skóra dziecka. Idealne dla tych rodziców, którzy cenią sobie swobodę stopy dziecka. 

To czego nie mogę jej odmówić - to wizji i spójności jej produktów. Sama nie wiem dlaczego, i to chyba nie jest brak obiektywizmu ze względu na nasze zażyłości - ale wszystko co wyjdzie spod jej rąk - czaruje. 


Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać Bamboliny, koniecznie zajrzyjcie na jej stronę, ale także na blog. Bo tam znajdziecie jej bardzo klimatyczne zdjęcia.


A na dokładkę macie Polkę w sesji do najnowszej kolekcji. :)
 BAMBOLINĘ ZNAJDZIECIE TU:

Sklep BAMBOLINA
Blog BAMBOLINA
Facebook BAMBOLINA
Instagram BAMBOLINA


ps. I jakkolwiek post nie brzmiałby - nie jest sponsorowany ;))

Nowszy post Starszy post

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję, że jesteś