TOP 4 - Ja przygotować się do świąt? Czyli tagi, bileciki, organizery do druku. :)

10:24

Rok temu obiecywaliśmy sobie, że przyszłe święta spędzimy we własnym mieszkaniu. Choć bardzo tego pragnęłam, to podświadomie powątpiewałam, czy to nam się w ogóle uda. Czasami w naszym życiu pewne rzeczy układają się tak, że nigdy wcześniej byśmy nie wpadli na to, jakie pojedyncze zdarzenie ciągnie za sobą skutki...


Nie mam pojęcia kiedy ten czas zleciał... Listopad ma się ku schyłkowi, a zanim już czeka grudzień.
Jesień i zima, to moje ulubione pory roku- zwłaszcza ten czas od września do stycznia.  Jesienne spacery, wieczory przy świeczkach, z  kubkiem ciepłej herbaty. Wtedy też więcej czasu spędzamy w kuchni, na więcej domowych robótek mam chęci... To fantastyczny czas, nawet gdy za oknem plucha.
Ostatnio wyczytałam, że już od listopada podświadomie szykujemy się do świąt, układamy w głowie listę spraw do wykonania, myślimy o gwiazdkowych prezentach i... więcej sprzątamy!
Ja najwięcej sprzątam w tym okresie we własnej głowie chyba.

Dlatego dziś przygotowałam wam kilka linków, które mam nadzieję, pomogą wam ogarnąć ten około świąteczny czas !

Bierzcie i korzystajcie ile tylko chcecie  !


1. Black& White Advent Calendar Tags - czyli po prostu ładne cyferki do kalendarza adwentowego.
Jest jeszcze chwilka na jego wykonanie - także łapcie, drukujcie i róbcie swój własny.Tagi pochodzą z bloga :simpleasthatblog.com
A ściągniecie je TU2. Lista zadań do kalendarza adwentowego -  jestem zwolenniczką takiej formy kalendarza - bo sprawia, ze w tych ostatnich dniach roku możemy poświęcić dla siebie nieco więcej czasu. Zwolnić i zaplanować coś wspólnie - a ostatecznie przecież zamiast zadania od czasu do czasu można podrzucić mały gift. ;)


Już kolejny rok spędzam z blogiem O tym że! 
TU znajdziecie listę, aż 80 ! zadań do kalendarza adwentowego. Oczywiście traktujcie je jako inspirację, zawsze możecie stworzyć własną listę. :)3. Świąteczny Planner - super sprawa! Idealnie wpasowuje się do tego przedświątecznego zgiełku, pozwala sporządzić listę prezentów - wciąż większość z nas zostawia to na ostatnią chwilę i zaplanować dzień po dniu rzeczy do wykonania. ;)Wpadłam na niego zupełnie przypadkiem, chyba na jednej z facebookowy grup. Więc dzielę się ochoczo, bo jest cudny!


 Zajrzyjcie do levelupstudio.blogspot.com
i pobierajcie planner bezpośrednio TU4. Ozdobne tagi prezentowe - super dodatek do naszych pakunków - nie wiem jak wy - ale ja od dobrych kilku lat jestem fanką pakowania prezentów w zwykły szary papier i jutowy sznurek. Proste, minimalistyczne i zdecydowanie tańsze od świątecznych torebek, które walają się po naszych domach. :) A tagi prezentowe są idealny wykończeniem.
!

W wersji black&gold TU
W wersji nieco bardziej "soft" TU

Oba linki pochodzą z bloga: creativeindexblog.com

Lub 
Kelli Murray
HolleymaherblogMam nadzieję, że moje linki okażą się dla was przydatne i inspirujące! ;)
You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję, że jesteś